Asus Shop już w Polsce

Jeśli jesteście zwolennikami urządzeń Asusa na pewno ucieszy was fakt otwarcia przez producenta
na polskim rynku sklepu internetowego w naszym rodzimym języku. Polska dołącza do grona kilku krajów, w których Asus Shop jest dostępny już od dłuższego czasu. Świeżo otwarty sklep znajdziecie pod adresemwww.shop.asus.pl.

W Asus Shop można znaleźć wszystkie produkty z logo producenta. Mam na myśli nie tylko te najważniejsze, czyli notebooki i netbooki, ale również wszelkie kable i zasilacze, a także akcesoria: torby, plecaki czy pokrowce.

W sklepie internetowym Asusa można także nabyć dyski zewnętrzne, a także rozszerzyć gwarancję na posiadane urządzenia producenta o rok lub dwa lata. Co raczej nie powinno dziwić, Asus ma zamiar stopniowo powiększać ofertę swojego sklepu.
Obecnie w sklepie Asusa można płacić wyłącznie kartą kredytową, aczkolwiek niedługo planowane jest wprowadzenie możliwości dokonywania płatności także za pomocą przelewu oraz PayPal. Co ważne, do 15 lutego przesyłka zamówionego towaru jest darmowa (za wyjątkiem przesyłek ekspresowych).
Choć start sklepu Asusa przewidziany został na dziś, 4 stycznia 2011 roku, to chyba coś nie wypalił – w momencie pisania tego newsa strona internetowa Asus Shop była niedostępna.