ASUS ROG OC Showdown 2015: podkręcaj i wygrywaj nagrody

ROG OC Showdown 2015 dzieli się na dwie serie – Formula i Extreme – a w ramach każdej z nich odbywają się trzy rundy. We współpracy z HWBOT.org oraz partnerami konkursu – Intel, HyperX, Enermax i Thermal Grizzly, zespół ASUS ROG zaprasza entuzjastów wydajności do wysyłania zgłoszeń do kolejnego etapu kategorii Formula.
Trzecia, a zarazem finałowa runda ASUS ROG OC Showdown 2015 Formula przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych overclockingiem, od entuzjastów po zupełnych nowicjuszy. Aby zapewnić uczestnikom równe szanse, dozwolone są jedynie dostępne na rynku, tradycyjne systemy chłodzące powietrzem i wodą. To sprzęt, z którego jest w stanie korzystać każdy, niezależnie od doświadczenia. Wybrane chłodzenie musi być zamontowane w zestawie opartym o płytę główną firmy ASUS.
Trzecia runda podzielona jest na trzy pełne wyzwań etapy. Uczestnicy będą mierzyć swoje osiągnięcia za pomocą Intel Extreme Tuning Utility (XTU), Realbench i HWBOT x265 Benchmark. Z pełnymi zasadami ASUS ROG OC Showdown 2015 Formula można zapoznać się na stronie:http://oc-esports.io/#!/round/rogocs_formula_r3/rules.
W puli nagród znalazły się najnowsze płyty główne Z170 z serii ROG Maximus VIII: Hero, Impact i Ranger, pamięci HyperX Predator DDR4, chłodzenie Liqmax II 240 od Enermax i dyski SSD HyperX Savage. W trakcie trwania konkursu rozlosowane zostaną także m.in. koszulki, pamięci USB, podkładki pod myszki, pasty termoprzewodzące.
Po zakończeniu rywalizacji i podsumowaniu wyników wyłoniony zostanie zwycięzca wszystkich rund ASUS ROG OC Showdown 2015 serii Formula.
Trzeci i ostatni etap ROG OC Showdown 2015 serii Extreme odbędzie się na początku 2016 roku.

Źródło: inf. prasowa