Asus MeMO FHD 10 LTE – pierwsi odsłaniamy pełną specyfikację!

Być może czujecie się nieco skonsternowani – dlaczego właściwie specyfikacja miałby być tajemnicą, skoro w sprzedaży jest już wersja bez LTE. Ten model pracuje jednak pod kontrolą procesora Intela – Atoma, który nie został wyposażony w moduł łączności 3G/4G. Czego w takim razie możemy się spodziewać?
 

Z powyższego materiału nadal nie wynika wprost, o jakim konkretnie układzie możemy mówić w przypadku MeMO FHD 10 LTE. Do naszego serwisu urządzenie trafiło jednak do testów i uchylamy rąbka tajemnicy, czego dokonujemy na podstawie poniższego zrzutu ekranu z AnTuTu:

Układ APQ8064 to, wbrew zapowiedziom i sugestiom, które okrążyły Sieć, „poczciwy” Snapdragon S4 Pro, którego taktowanie wynosi 1.5 GHz (4 rdzenie), a nie zaś Snapdragon 800. Za grafikę w przypadku Asusa MeMO FHD 10 LTE (ME302KL) odpowiada natomiast Adreno 320. Gdyby zaś mowa było o nowszym układzie, to w jego miejscu znaleźlibyśmy GPU Adreno 330.
Co zaś się tyczy samego tabletu – pokrótce przypomnę, że urządzenie wyposażono w 10-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, a także pamięć wewnętrzną rzędu 32 GB i 2 GB RAM-u. Nad jego pracą czuwa Android 4.2.2 wraz z kompletem dodatków Asusa w zakresie oprogramowania i interfejsu.
Jak całość sprawdza się w praktyce? Tego dowiecie się z naszego testu, który na stronie głównej pojawi się już niedługo.

źródło: oprac. własne, asus