Android 4.4 KitKat – Google uchyla rąbka tajemnicy na temat daty premiery

Oficjalny komunikat w sprawie daty premiery systemu operacyjnego Android 4.4 KitKat nie byłby w stylu Google. Dlatego też gigant z Mountain View postawił na łamigłówki wysługując się kontem firmy Nestle na Twitterze, które promuje wcześniej wspominany system.
 

Android 4.4 KitKat - Google uchyla rąbka tajemnicy na temat daty premieryNestle zamieściło dwa ciekawe wpisy na swoim koncie. Pierwszym z nich jest zdjęcie Androida wykonanego z batoników KitKat z podpisem „Everybody dance now”. Podpis to nic innego jak singiel grupy muzycznej C+C Music Factory. W tym miejscu należy trochę pokombinować i przywołać wcześniejszą nazwę tego zespołu – 28th Street Crew.

Android 4.4 KitKat - Google uchyla rąbka tajemnicy na temat daty premiery
Kolejna zagadka to napis „This is it” wykonany z batoników KitKat z dopiskiem „Czasami trzeba spoglądać na znaki”. Jak wiemy „This is it” to tytuł filmu dokumentalnego o Michaelu Jacksonie, którego premiera odbyła się 28 października 2009 roku.
Spoglądając na znaki, jakie wysyła do Nas system Android 4.4 KitKat możemy być pewni, że jego premiera będzie miała miejsce 28 października.

Źródło: phandroid, tomshardware