Allegro również wspiera WOŚP

Wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 8 stycznia. Jak co roku akcję wspierają największe podmioty rynkowe, artyści, sportowcy, a także znany serwis aukcyjny Allegro. Za sprawą tego ostatniego, ubiegłego roku fundacja zebrała ponad 3,6 mln złotych. W tej edycji akcji już od 14 grudnia możemy za sprawą aukcji Allegro/WOŚP nabyć unikatowe przedmioty.

W gronie osób wspierających fundację w tym roku znalazły się takie osoby jak: Tomasz Adamek, Jerzy Dudek, Marcin Gortat czy Łukasz Fabiański. Dodatkowo warto pamiętać, że aukcje charytatywne może wystawić każda osoba, jak i firma (zupełnie bezpłatnie – Allegro nie pobiera prowizji). Akcje można także wesprzeć zachęcając do tego typu działań swoich znajomych na Facebooku.
Allegro przygotowało dedykowaną WOŚP aplikację Co jest grane. Całe wykonanie można posłuchać i obejrzeć także na YouTube. Hymn fundacji został zagrany na biurowych (i nie tylko) przedmiotach takich jak: szklanki, butelki, grzebienie, aparatach. Przewiduje się, że przychód z aukcji charytatywnych w tej edycji WOŚP może przekroczyć kwotę 5 mln złotych.

Źródło: WOŚP, Allegro