Aliens: Colonial Marines – klimatyczny gameplay oraz garść informacji

Fani filmów i gier z Obcymi w rolach głównych nie mają szczęścia – zarówno te pierwsze, jak i drugie, ostatnimi czasy nie zachwycają. Ja sam duże nadzieje wiązałem z nową odsłoną serii Aliens vs Predator, ktora miała premierę jakiś czas temu, ale okazały się one płonne. Teraz z niecierpliwością wyczekuję Aliens: Colonial Marines i muszę przyznać, że pojawiające się w Internecie co jakiś czas materiały związane z grą coraz bardziej mnie do niej przekonują.
Chociaż premiera Aliens: Colonial Marines została przesunięta na jesień, nie powinniśmy być złej myśli, ponieważ może to wyjść grze tylko na dobre. Gearbox Software umieścił właśnie w sieci bardzo klimatyczny i świetnie zmontowany gamplay trailer z gry, który możecie obejrzeć poniżej:

Randy Pitchford, CEO Gearbox Software, ujawnił także, że gra ma stawiać przede wszystkim na realizm, dzięki czemu starcia z Obcymi będą dla nas za każdym razem dużym przeżyciem. Co więcej, gra ma mieć trochę wspólnego z nadchodzącym filmem Ridleya Scotta, Prometeusz będącego prequelem pierwszego Obcego.

Kolejna wiadomość dotyczy trybu wieloosobowego – Gearbox planuje rozpoczęcie testów, do których zaproszeni zostaną gracze oraz dziennikarze. Nie wiemy jeszcze, kiedy to nastąpi. Kolejne ciekawe informacje na temat Aliens: Colonial Marines będziemy przekazywać Wam na bieżąco!

Źródło: Destructoid