Akcesoria Belkin nie tylko dla ludzi biznesu

Organizując ważną konferencję lub spotkanie biznesowe dobrze jest się na nie odpowiednio przygotować także od strony technicznej. Belkin oferuje garść adapterów, które mogą okazać się nieocenione w niejednej awaryjnej sytuacji. W ofercie amerykańskiego producenta znajdziemy przejściówki, które pozwolą zamienić port USB 3.0 w wyjście dla niemal dowolnego kabla sygnału video. I tak, dostępne są adaptery USB 3.0 -> VGA (B2B050), USB 3.0 -> HDMI (B2B049), USB 3.0 -> DVI, USB 3.0 -> DisplayPort (B2B052). Warto wspomnieć o przejściówce, za pomocą której port USB 3.0 zamienimy w gniazdo Gigabitowego Ethernetu (B2B048), którego często brakuje w najnowszych urządzeniach.

Rozwinięciem idei wymienionych wyżej adapterów jest wielofunkcyjny gadżet USB 3.0 Universal Docking Station (B2B122euBLK). Po podpięciu go za pośrednictwem portu USB do komputera lub laptopa otrzymamy kilka nowych gniazd rozszerzeń. Wśród nich znalazły się porty graficzne DVI-I oraz DVI-D, port Ethernetu, 3 gniazda USB 3.0, wyjście audio, wejście mikrofonowe oraz przydatna w niektórych sytuacjach mechaniczna blokada dostępu do złącz.
Podczas prowadzenia wideokonferencji, rozmów za pośrednictwem programów VoIP oraz w trakcie ważnych spotkań biznesowych, niezbędny może okazać się rozdzielacz sygnałów audio (F1DN104A) Podepniemy do niego maksymalnie trzy urządzenia odtwarzające i rejestrujące dźwięk. Będziemy mogli je kontrolować za pomocą trzech przycisków fizycznych umieszczonych na górze obudowy tego funkcjonalnego gadżetu.

Funkcjonalne ładowarki USB z oferty Belkina są w stanie ładować jednocześnie do 10 urządzeń. Dostarczają prąd o natężeniu 2,4 A, co sprawia, że baterie w smartfonach i tabletach napełniają się błyskawicznie. Urządzenie Belkin Store&Charge (B2B122euBLK) posłużyć może także za utylitarny pojemnik, w którym przechowamy podłączone do ładowania urządzenia.
Etui Air Protect Case dla iPadów 2, 3 i 4 (B2A050) oraz iPada Mini (B2A051) zapewniają odpowiedni poziom ochrony cennym tabletom, ale także dbają o to, aby nie ograniczać ich funkcjonalności. Dopasowane etui nie zasłaniają przycisków fizycznych ani złącz, zapewniając tym samym odpowiedni komfort użytkowania ulubionych gadżetów. Osoby, które chcą ochrony na najwyższym poziomie, zrezygnują z lekkich Air Protect Case na rzecz Air Shield Case (B2A060), które jest prawdziwą tarczą, chroniącą iPady 2, 3 i 4 generacji przed nawet najgroźniejszymi dla tych urządzeń upadkami. Gwarantem bezpieczeństwa jest spełnienie przez etui norm Mil 810 (B2A060).

Więcej informacji na stronie:www.belkinbusiness.com .

Źródło: Belkin