Acer E700 z trzema czytnikami kart SIM

Acer Liquid E700 wyposażony został w trzy czytniki kart SIM, co powinno szczególnie przypaść do gustu użytkownikom, którzy sporo podróżują albo nie lubią „żonglować” kilkoma telefonami komórkowymi. Przy okazji trudniej zgubić którąś z kart.

Niestety, nie można korzystać z trzech kart SIM jednocześnie. Jedna zawsze jest aktywna, natomiast dwie pozostałem pozostają w trybie oczekiwania. Ze smartfona można korzystać z praktycznie każdego miejsca na Ziemi, ponieważ oferuje wsparcie dla najważniejszych częstotliwości.

Model Liquid E700 wyposażony został w 5-calowy ekran dotykowy, pracujący w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor taktowany częstotliwością 1,2 GHz. Poza tym smartfon ma 2 GB RAM-u, 16 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, a także 8-megapikselowy aparat i 2-megapikselową kamerę przednią.

Sporą zaletą smartfona jest bateria, która ma zapewnić moc na cały dzień rozmów telefonicznych lub nawet 60 dni działania w trybie oczekiwania.

Na uwagę zasługuje fakt, że chociaż niektórzy producenci telefonów komórkowych mają w swoich ofertach smartfony z trzema czytnikami kart SIM, nierzadko ich dostępność ograniczona jest do wybranych regionów lub nawet krajów. Acer Liquid E700 ma być ogólnodostępny.

Premiera zaplanowana jest na sierpień. Cena to 199 euro.

Źródło: Engadget