50 tysięcy złotych do wygrania w konkursie Plusa

Zgarnij Kasę – to nowy konkurs operatora sieci Plus. Wystarczy doładować telefon kwotą minimum 30 złoty, aby mieć szansę na wygranie aż 50 tysięcy złotych lub jednego z wielu gadżetów. Konkurs jest skierowany do wszystkich klientów Plusa. Dodatkowym warunkiem jaki należy spełnić, aby wziąć w nim udział jest zasilenie konta poprzez bankowość internetową lub za pomocą strony operatora.
Codziennie wygrają dwie osoby, które wyślą zgłoszenie najbliżej pełnej minuty. W konkursie wezmą udział wszystkie doładowania potwierdzone SMS-em, który należy wysłać pod numer 7117 (koszt: 1,23 zł z VAT). W treści należy wpisać: wygram lub wygramX – jeżeli zgłoszenie jest wysłane z innego numeru niż ten doładowany (w miejsce X należy podać właściwy). Chęć wzięcia udziału w konkursie można zgłosić za pomocą formularza na stroniewww.zgarnij-kase.pl.
O finałowe 50 tysięcy złotych będą walczyły osoby, które doładowały swój numer minimum trzy razy w trakcie trwania akcji. Konkurs potrwa do 30 listopada. Dodatkowo do wygrania są: słuchawki bezprzewodowe, myszy optyczne, pamięci przenośne oraz zestawy nawigacji samochodowej.

Źródło: Plus