1 grudnia – Dzień Darmowej Dostawy

Kupowanie w internecie w dzisiejszych czasach to normalna rzecz, bez której część z nas nie wyobraża sobie życia. Niestety, za każdą przesyłkę trzeba zapłacić. Z tej okazji powstał specjalny dzień – Dzień Darmowej Dostawy, który obchodzony będzie pierwszego grudnia. Za przesyłkę produktów zamówionych tego dnia (w wybranych sklepach internetowych), konsument nie zapłaci nic.

Inicjatywa ma na celu spopularyzowanie dokonywania zakupów w sieci, a wzorowana jest na amerykańskim Free Shipping Day. Na dwa tygodnie przed wystartowaniem akcji, pomysłodawca polskiej wersji Dnia Darmowej Dostawy – Krzysztof Bartnik – zebrał już 170 sklepów, które chętnie zaproponują użytkownikom darmową przesyłkę. Przy czym trzeba zaznaczyć, że ich ilość powinna jeszcze wzrosnąć.

Pomysłodawca akcji powiedział: „Głównym celem Dnia Darmowej Dostawy jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci. Darmowa dostawa powinna skutecznie przemówić do osób, które nigdy nie zamawiały jeszcze produktów w internecie, a także zachęcić dotychczasowych klientów do złożenia nowych zamówień. Zaoszczędzony w ten sposób czas i pieniądze można spożytkować znacznie lepiej, zwłaszcza w okresie przedświątecznym”.

Ważne jest, że darmowa dostawa będzie dotyczyła wszystkich produktów zamówionych (pierwszego grudnia) w sklepach uczestniczących w akcji, bez względu na ich cenę czy wybrany sposób płatności.
Szczegółów akcji możecie szukać na stronie internetowej dziendarmowejdostawy.pl.