Ważna aplikacja Samsunga w końcu w Polsce!

Po wielu miesiącach wyczekiwania do oficjalnej dystrybucji w Polsce trafiła aplikacja Good Lock. Do tej pory musieliśmy bawić się w instalowanie jej z pliku .apk. Teraz natomiast możliwe jest pobieranie rozwiązania bezpośrednio z poziomu Galaxy Store. Co owo rozwiązanie ma nam do zaoferowania?

Good Lock to potężne narzędzie

Good Lock to narzędzie pozwalające na wygodną personalizację rozmaitych elementów nakładki systemowej One UI. Możemy dzięki niemu przeprojektować prawie każdy fragment interfejsu. Wystarczy kreatywne podejście i odrobina poświęconego czasu. Elementy interfejsu zmienia się za pośrednictwem specjalnych pobieranych w aplikacji modułów.

Dzięki Good Lock korzystanie ze smartfonów i tabletów może być jeszcze bardziej osobistym odczuciem. Zmiana ikon, zegara, stylu sekcji powiadomień? Żaden problem! W zasadzie żaden inny producent smartfonów nie udostępnił jeszcze swoim fanom narzędzia oferującego równie szerokie możliwości, co Good Lock. I nie zanosi się na to, by ta sytuacja uległa zmianie.

Czytaj też: The Game Awards 2022 – oto zwycięzcy!

A czy Wy mieliście już okazję skorzystać z narzędzia od Samsunga? Jeśli tak, to koniecznie dajcie znać w jaki sposób zmodyfikowaliście interfejs Waszych urządzeń mobilnych. Pochwalcie się nam zrzutami ekranu!