TicWatch 5 na pierwszym przecieku?

Mobvoi to jeden z najważniejszych producentów smartwatchy bazujących na systemie Wear OS od Google. Koncern zdążył nas już uraczyć kilkoma naprawdę ciekawymi urządzeniami, ale jednocześnie podpadł mocno fanom w temacie udostępniania aktualizacji dla obecnych na rynku produktów. Co wiemy o nadchodzącym zegarku TicWatch 5?

Nadchodzi ciekawy smartwatch!

Informacjami o nowym zegarku podzielił się na Twitterze polski leakster – Kuba Wojciechowski. Dowiedzieliśmy się, że smartwatch ma bazować na procesorze Snapdragon W5 Plus i systemie Wear OS 3. Oznacza to również nową aplikację do pełnej obsługi zegarka – ponieważ apka Wear OS dla Androida nie obsługuje najnowszej wersji systemu od Google.

Od strony wizualnej rewolucji nie będzie. Bryła zegarka przypomina do złudzenia dotychczasowego flagowca koncernu – TicWatcha Pro 3 Ultra. Jedyną widoczną zmianą jest rezygnacja z dwóch przycisków umieszczonych na kopercie na rzecz – być może – w pełni funkcjonalnej korony. Ta funkcja smartwatcha musi zostać jednak potwierdzona w kolejnych przeciekach.

Czytaj też: Nowości od Sharp dla fanów dobrego brzmienia

TicWatch 5 może być naprawdę ciekawym smartfonem z Wear OS na pokładzie. Tylko czy znajdą się chętni by go kupić? Producent mocno podpadł klientom obiecując w 2021 roku aktualizację do Wear OS 3 m.in. dla zegarków TicWatch 3 Pro Ultra i nie udostępniając jej do dziś. Czy zdoła odbudować zaufanie do marki? Przekonamy się o tym w najbliższych miesiącach.