The Sims 4 do odebrania za darmo!

The Sims 4 to jedna z najpopularniejszych gier komputerowych dostępnych na rynku. Choć swój debiut produkcja zaliczyła już niemal dziesięć lat temu, ciągle przyciąga nowych graczy m.in. dzięki ciągłemu wsparciu twórców i kolejnym aktualizacjom. Ze względu na kolejną, okrągłą rocznicę premiery, podstawkę odbierzecie wkrótce za darmo!

The Sims 4 – czyli wirtualna rodzina

Podstawowa odsłona The Sims 4 jest wymagana, jeśli chcemy bawić się przy niezwykle zróżnicowanych dodatkach do gry. Choć gra ma swoje lata na karku, nadal oferuje nam cieszącą oko, komiksową oprawę graficzną oraz nieliniową rozgrywkę. Od 18 października 2022 roku wszyscy nowi gracze dostaną możliwość pobrania za darmo The Sims 4. Oferta będzie aktualna zarówno w przypadku platformy Origin, jak i Steam.

„Ponieważ gra The Sims 4 będzie dostępna za darmo, nasz zespół jeszcze bardziej poświęci się tworzeniu nowych, znaczących doświadczeń w The Sims 4 dla naszych graczy. Dzięki temu w przyszłości pojawią się kolejne Pakiety, Kolekcje oraz zawartość do Ekspresowej Dostawy The Sims.” – EA

Czytaj też: Android z ważną funkcją z iPhone’a?

Stanowisko EA w sprawie The Sims 4 może zaniepokoić osoby liczące na rychłą premierę piątej odsłony lubianej serii. Ze słów twórców wynika, że dodatki do gry wydawane będą jeszcze przez kilka lat. Najwyraźniej cieszy się ona do tego stopnia niesłabnącą popularnością, że obecny model biznesowy jest nadal dla EA opłacalny. Dajcie znać, czy skorzystacie z okazji i pobierzecie The Sims 4 za darmo!