Taka będzie mapa w GTA VI? Koncept fanów!

GTA VI to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier na kolejne lata. Całkiem niedawno mieliśmy do czynienia z potężnym wyciekiem danych wskazującym nam to, w jakim kierunku pójdzie rozwój produkcji. Na podstawie tych danych fani przygotowali prowizoryczną mapę Vice City i okolic z rozmieszczeniem znanych już miejscówek.

Nieoficjalna mapa Vice City?

Oczywiście rozrysowana powyżej mapa to dzieło fanowskie i w żadnym przypadku nie można odnosić jej do ostatecznej wersji gry. Możemy jednak spodziewać się – biorąc pod uwagę fakt, jak rozległa jest mapa chociażby w GTA V – że zwiedzimy nie tylko samo Vice City, ale i okolice tego klimatycznego miasta. Osobiście liczę na to, że GTA VI będzie produkcją jeszcze bardziej rozbudowaną niż poprzednik.

Oczywiście premiery GTA VI nie doczekamy się zbyt szybko. Nieoficjalnie mówi się o tym, że produkcja zadebiutuje dopiero w 2024 roku. Materiały, które wyciekły do sieci kilka dni temu pokazały nam, że prace nad grą są jeszcze na bardzo podstawowym etapie. Minie sporo czasu, zanim tekstury zostaną dopracowane, a fabuła osadzona mocno w oprawie graficznej. Oby tylko nowości nie cechowały wygórowane wymagania sprzętowe!

Czytaj też: Sony INZONE H9 – flagowe słuchawki gamingowe

Jako wielki fan całej serii GTA czekam z niecierpliwością na kolejną grę z cyklu. Mam nadzieję, że zostanie w niej utrzymany niesamowity klimat oryginalnego GTA: Vice City, choć akcja produkcji ma rozgrywać się w czasach współczesnych. A Wy zamierzacie zagrać?