Synology DS923+ – kompaktowo, na bogato!

Dzięki uniwersalnemu systemowi operacyjnemu Synology DiskStation Manager (DSM) model DS923+ oferuje kompleksowe rozwiązania do ochrony danych biznesowych i zarządzania nimi, łatwej współpracy nad dokumentami, zdalnego dostępu do plików i monitorowania zasobów fizycznych — wszystko to w kompaktowym formacie komputera stacjonarnego.

Nowoczesny sprzęt dla wymagających!

Synology DS923+ to nowy 4-kieszeniowy serwer NAS, który może działać jako podstawowe rozwiązanie do przechowywania i ochrony danych w domach i małych biurach lub jako węzeł w przypadku wdrożeń obejmujących wiele lokalizacji. Dzięki możliwości zapisania ponad 50 TB w kompaktowej konfiguracji z 4 wnękami urządzenie można łatwo skalować, aby pomieścić ponad 120 TB na 9 dyskach dzięki jednostce rozszerzeń DX517.

Użytkownicy mogą jeszcze bardziej zwiększyć wydajność poprzez uaktualnienie do sieci 10GbE i dodanie dysków SSD M.2 NVMe za pośrednictwem wbudowanego gniazda PCIe, aby umożliwić szybkie buforowanie lub tworzenie dodatkowych pul pamięci z dysków flash.

Model DS923+ umożliwia użytkownikom korzystanie z wydajnej lokalnej pamięci masowej przy jednoczesnym zmniejszeniu zajmowanego miejsca dzięki użyciu technologii chmury hybrydowej. Synology Hybrid Share skutecznie przechowuje w chmurze rzadko używane dane, natomiast często używane pliki zapisuje w pamięci podręcznej urządzenia, tak aby były dostępne z szybkością sieci LAN.

Bezpieczne kopie zapasowe? Żaden problem!

Nowoczesne, zdigitalizowane w znaczącym stopniu przedsiębiorstwo nie może funkcjonować bez odpowiedniego skonfigurowania systemu kopii zapasowych. Pakiet Active Backup Suite firmy Synology umożliwia bezpieczne tworzenie kopii zapasowych infrastruktury IT, takiej jak systemy Windows i Linux, maszyny wirtualne Hyper-V/VMware oraz konta Microsoft 365/Google Workspace na urządzeniu DS923+ oraz ich łatwe przywracanie w razie potrzeby. W celu zwiększenia nadmiarowości można również tworzyć kopie zapasowe i migawki danych przechowywanych na serwerze NAS dla określonego punktu w czasie i wysyłać je poza witrynę do innego serwera lub usługi w chmurze.

A co powiesz na serwer dozorowy?

Urządzenie może również służyć jako pełnoprawny system zarządzania sygnałem wizyjnym z pełną własnością danych lokalnych. Aplikacja Surveillance Station firmy Synology to zaawansowane rozwiązanie wideomonitoringu (VMS), które jest aktualnie wdrożone w celu ochrony w ponad 500 000 lokalizacji. Elastyczna obsługa standardu ONVIF i ponad 8 300 zatwierdzonych kamer IP ułatwia wdrażanie i spełnienie wymagań dla każdego obiektu.

Aplikacja Surveillance Station ułatwia konfigurowanie i zarządzanie maksymalnie 40 kamerami za pomocą nowoczesnego i konfigurowanego interfejsu. W przypadku większych środowisk lub wielu budynków dostępna jest opcja nakładania dodatkowych planów pięter i map Google lub OpenStreetMap, co pozwala uzyskać maksymalną świadomość sytuacyjną.

Czytaj też: Nowy router Synology oficjalnie!

Sugerowana przez producenta cena detaliczna Synology DS923+ to około 630 euro.