Samsung Galaxy S23 Ultra z ważnym usprawnieniem!

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery tegorocznych flagowców Samsunga z rodziny Galaxy S23. Dzięki licznym przeciekom zarówno ich specyfikacje, jak i wygląd nie mają już przed nami tajemnic. Teraz, na kilka dni przed prezentacją dowiadujemy się, jakie usprawnienia i unikalne funkcje zaoferują nam te urządzenia.

Smartfon dla fanów selfie?

Smartfon Galaxy S23 Ultra będzie kontynuatorem kierunku obranego przez koreański koncern w przypadku poprzedników. Możemy więc liczyć na wyjątkowy design, diabelnie mocne podzespoły czy też na wsparcie dla stylusa S-Pen. Jak się jednak okazuje, urządzenie zaoferuje nam pewne usprawnienia względem – chociażby – modelu Galaxy S22 Ultra. Najnowszy przeciek wskazuje nam na to, że możliwości serwowane przez topowego Galaxy ucieszą vlogerów.

Znany leakster Ice Universe ujawnił w serwisie Weibo, że ​​Galaxy S23 Ultra będzie oferować znacznie lepszą jakość filmów portretowych. Według informatora, kolejny flagowy smartfon południowokoreańskiej firmy może nagrywać wideo portretowe w rozdzielczości 4K 30 FPS. To spore usprawnienie względem poprzednika, który w tej materii oferował filmy 1080p 30 FPS

Podobno Samsung poprawił nie tylko rozdzielczość, ale także separację tła i jakość rozmycia tła w portretowym trybie wideo Galaxy S23 Ultra.

Czytaj też: Samsung Galaxy Book 3 Ultra – potężny laptop w drodze?

Czy faktycznie Samsung Galaxy S23 Ultra zaoferuje odczuwalny progres względem poprzednika na wielu płaszczyznach? Dowiemy się tego już za kilkanaście dni. Portretowy tryb wideo natomiast z pewnością sprawdzimy dla Was, gdy flagowiec pojawi się u nas na redakcyjnych testach.