OnePlus 10 Ultra nadchodzi? To może być świetny smartfon!

OnePlus zaprezentował nam już swojego pierwszego, świetnego flagowca na 2022 rok. Mam oczywiście na myśli model OnePlus 10 Pro. Oferuje nam on naprawdę niezłe podzespoły oraz funkcje fotograficzne sygnowane logo Hasselblad. Jak się jednak okazuje, to nie ostatnie słowo chińskiego koncernu w segmencie topowych smartfonów!

Szykujcie portfele! Nadchodzi OnePlus 10 Ultra!

Najnowsze doniesienia wskazują na to, że OnePlus w tym roku szykuje dla nas jeszcze jedną, dość ważną premierę. Mowa o modelu OnePlus 10 Ultra, który będzie pozycjonowany w ofercie Chińczyków wyżej, niż zaprezentowany w tym miesiącu OnePlus 10 Pro. Na temat samego smartfona nie wiemy jeszcze zbyt wiele – możemy bazować jedynie na tym, co wyczytaliśmy z opublikowanych szkiców.

Widzimy na nich wzornictwo nawiązujące do wcześniej zaprezentowanego flagowca. Na wyspie aparatów pojawia się jednak peryskopowy teleobiektyw w miejscu klasycznego rozwiązania tego typu. Rysunek zdradzać nam może także obecność niewielkiego ekranu na pleckach smartfona – podobnego do tego, który znamy chociażby z zeszłorocznego Xiaomi Mi 11 Ultra.

Czytaj też: Microsoft z nowym pomysłem na aktualizacje? Oto on!

Ponadto mówi się o tym, że procesorem zastosowanym w przypadku nowości będzie Snapdragon 8 Gen 1 dostarczony przez TSMC, a nie Samsunga (jak w przypadku OnePlusa 10 Pro).  Jeśli chodzi o pozostałe elementy specyfikacji, to musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne przecieki związane z tym smartfonem. Powinniśmy doczekać się ich w przeciągu kilku tygodni.