Indiana Jones 5 na pierwszym zwiastunie!

Indiana Jones to jedna z najbardziej uwielbianych postaci związanych z kinem przygodowym. Odtwórca tytułowej roli – Harrison Ford – obchodzi w tym roku osiemdziesiąte urodziny. Nie przeszkadza mu to jednak w aktywnym kontynuowaniu kariery aktorskiej. Co więcej – na potrzeby filmu zostanie… odmłodzony!

Jest zwiastun i tytuł nowego filmu!

Do sieci trafił właśnie pełen wartkiej akcji zwiastun nowego filmu. Prezentujemy go Wam powyżej. Dowiedzieliśmy się także, że produkcja będzie nosiła tytuł Indiana Jones and the Dial of Destiny, co w tłumaczeniu na język polski ma brzmieć: Indiana Jones i Tarcza Przeznaczenia. Fabuła kolejnej części przygód znanego archeologa toczyła się będzie wokół wydarzenia, jakim było lądowanie na księżycu oraz wkładu ex-nazistów w rozwój NASA.

Specjalnie na potrzeby niektórych scen, Harrison Ford został odmłodzony za pośrednictwem odpowiednich algorytmów. Oprócz uwielbianego i ikonicznego dla serii aktora, na planie filmu pojawiły się takie nazwiska, jak Antonio Banderas czy Mads Mikkelsen (w roli głównego antagonisty). Jak na temat swojej roli wypowiedział się filmowy „Desperado”?

„Moja rola jest bardzo mała, w zasadzie to cameo. Ta postać to przyjaciel Indiany, który go szuka, ponieważ potrzebuje kilku rzeczy od swojego druha. Zajmuję na ekranie mało czasu, ale pomimo tego cieszę się, że mogłem zostać częścią serii, która jest częścią historii kina.”

Czytaj też: Dwie świetne nowości w Google Play Store!

Nowy film reprezentujący znaną serię zapowiada się miodnie. Z pewnością wielu fanów czeka na niego z niecierpliwością. Ja także! Mam nadzieję, że już wkrótce będzie nam dane wybrać się do kin i przeżyć kolejną, niesamowitą przygodę razem z Harrisonem Fordem.