Godzilla vs. Kong 2 – znamy datę premiery!

Godzilla vs. Kong to produkcja, która zadebiutowała w kinach w ubiegłym roku. Szybko jednak trafiła do serwisów streamingowych. Produkcja nie była wybitnym dziełem pod względem fabuły, ale cechowały ją wysokiej klasy efekty specjalne – a to one odgrywają największą rolę w takich filmach. Dowiedzieliśmy się już, że powstanie sequel filmu. Teraz natomiast wiemy, kiedy spodziewać się jego premiery!

Godzilla znów zawalczy z Kongiem?

Niestety jeszcze nie poznaliśmy informacji związanych z fabułą nadchodzącego sequela. Możemy jednak się spodziewać, że pojawią się jakieś okoliczności sprawiające, że Godzilla i Kong znów popadną w konflikt. Można też przewidzieć – jak w tego typu produkcjach bywa – że z czasem pojawi się jakieś potężne zagrożenie dla Ziemi, w obliczu którego wspomniani tytani będą musieli się zjednoczyć. Przecieki wskazują na to, że sequel wyreżyseruje Adam Wingard, który odpowiadał także za zeszłoroczny film. W jednej z ról zobaczymy natomiast Dana Stevensa. Z pewnością na ekranie nie zabraknie także innych, znanych z uniwersum twarzy.

Czytaj też: Czas na przerwę! Jabra prezentuje ciekawe wyniki badań!

No cóż – pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na premierę omawianego filmu. Wyczekiwany sequel trafi do kin 15 marca 2024 roku. Myślę, że do tego czasu zostaniemy uraczeni wieloma zwiastunami nowej produkcji, które ujawnią nam co nieco na temat jego fabuły. Obyśmy nie byli zawiedzeni!