DJI Mini 3 – znamy wygląd drona!

DJI Mini 3 to zbliżający się wielkimi krokami do swojej premiery dron od znanego producenta. Co prawda producent nie przedstawił jeszcze oficjalnie jego pełnej specyfikacji, jednak właśnie do sieci wyciekły materiały prezentujące nam wygląd tego sprzętu. Co warto wiedzieć na temat nowego, niewielkiego drona?

DJI Mini 3 – kompromisy koniecznością?

DJI Mini 3 ma być jednym z tańszych urządzeń w ofercie producenta. Jaki czas temu dowiedzieliśmy się, że ów sprzęt zarejestrowano w FCC (Federalnej Komisji Łączności). Możemy więc mniemać, że jego projekt jest już na ukończeniu. Tym razem do sieci wyciekły zdjęcia prezentujące nam wygląd nowości. Możemy z nich wyczytać pewne informacje związane z tym, co będzie miał nam do zaoferowania.

Nowy DJI Mini trzeciej generacji nie zostanie wyposażony w sensory będące częścią systemu wykrywania przeszkód. Trzeba więc będzie zachować ostrożność podczas pilotowania. Ponadto do przednich ramion drona dodano podnóżki, których zadaniem będzie z pewnością poprawienie stabilności w trakcie startu i lądowania. Trudno prognozować jakie możliwości zaoferuje nam kamera drona. Tutaj musimy poczekać na jakieś bardziej konkretne przecieki.

Czytaj też: Motorola Edge 40 Pro zdradza swój wygląd

Pozostaje nam czekać na kolejne przecieki związane z dronem DJI Mini 3 oraz na premierę samego urządzenia. Poznamy wtedy też jego cenę na polskim rynku. Powinna ona kształtować się w zakresie między 2500 a 3500 złotych. Dajcie koniecznie znać czy czekacie na nowego drona DJI.